pondelok 17. augusta 2015

Maurizio Gucci /New York/


New York jako na dlani. Ten můžete mít, pokud si koupíte byt po slavném Maurizio Guccim. K mání je za miliardu korun a k prodeji je ihned. Dcery slavného návrháře Allegra a Alessandra se ho potřebují zbavit, jelikož teď většinu času tráví v Evropě.Byt, v kterém slavný návrhář Maurizio Gucci přemýšlel nad dalšími módními počiny. Leží v samotném centru New Yorku. Proslulý Empire State Building si můžete prohlížet přímo z obývacího pokoje, a pokud se vám zachce po nějakém módním doplňku, pátou avenue máte za rohem!Prostorný moderně zařízený byt vznikl spojením dvou bytových jednotek a pravnučky zakladatele slavné značky Guccia Gucciho za něj chtějí pouhou miliardu korun!
Střešní apartmán disponuje dvěma kuchyněmi, jedna z nich je k dispozici pouze majiteli bytu a druhá je pro zaměstnance kuchyně.

Architekt bytu rozhodně vymoženostmi nešetřil. Všechno raději udělal dvakrát. Pokud budete očekávat velkou návštěvu a jeden výtah bude obsazený. Nebojte se, do bytu nebudete muset vyšlápnout padesát pater. K dispozici je ještě jeden. Rovněž se to týká i schodiště, do bytu vedou dvě. Chladné zimy můžete přečkat u jednoho ze dvou krbů, ke kterému můžete usedat s knihou ze své soukromé knihovny.


Dcery módního návrháře se bytu potřebují zbavit, jelikož slavný New York vyměnily za ruch evropských měst. „Už jsme vyrostly a naše potřeby se změnily. Teď trávíme hodně času v Evropě,“ řekla jedna ze sester.

Módní impérium Gucci se stalo součástí pařížské módní firmy Kering a dcery návrháře  už s firmou nemají, co dočinění.

Zdroj: blesk.cz

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára