pondelok 31. augusta 2015

Beyonce & Jay Z /Bridgehampton, NY/


Formálna jedáleň s krbom a krištáľovým lustrom vo francúzskom štýle.

Beyonce & Jay Z a ich dieťa Blue Ivy sa presťahovali do svojho nového domova v Bridgehamptone, štát NY. Rodina si prenajala súkromný dom, v ktorom trávia leto a užívajú si voľný čas na pláži.

Ako ukazujú obrázky, je dom snov.


Legendárny "Sandcastle", ako sa dom nazýva, je jedným z najviac expanzívnych domov, ponúkaných na predaj v Hamptone, s cenovkou 43,5 miliónov $ .


Celkový pohľad na areál

Bazén, vpravo je budova so zázemím pre bazén  a s vonkajšou kuchyňou

Tenisový kurt

"Záhradný domčer" pri bazéne s vonkajšou kuchyňou

Dom má 12 spální, knižnicu obloženú orechovým drevom, miestnosť s bowlingovou dráhou, virtuálny golf, horolezeckú stenu, mediálnu miestnosť, diskotéku a dokonca aj miestnosť so skateboardingovou rampou!

Beyonce a Jay Z platia za dom 400 000 $ / mesiac a nazývajú h svojím domovom. Pozrite sa na tieto fotky a dajte mi vedieť, čo si o ňom myslíte!

Kuchyňa hodná profesionálneho kuchára

Ohromujúca knihovňa v pánskom štýle, celá obložená orechovým drevom.

Elegantná spálňa vo francúzskom štýle

Kúpelňa. Dlažba evokuje položený koberec.

Šatňa, po akej každý túži. Francúzsky štýl.

Jedna z komfortných a útulných hosťovských izieb.

Divadelná miestnosť.

Bowlingová miestnosť.

Mediálna miestnosť.

Fitness

Relaxačná miestnosť so saunou a masážnymi stolmi.
Beyonce, Jay Z and baby Blue Ivy just moved into their new home in Bridgehampton, NY. The whole family is renting the very private home to spend the summer and to enjoy some quiet time by the beach.

Beyonce and Jay Z’s new house seems to be a dream home, according to these pictures. The legendary “Sandcastle” as called, is one of the most expansive houses for sale in the Hamptons, with a price tag of $43,500,000. The 31,000+/- SF house has 12 ensuited bedrooms, walnut library, a 2,800+/- SF master suite and one of the most beautiful walk-in closet I’ve ever seen. The house also comes with a bowling alley, virtual golf, rock climbing wall, media room, disco, children’s performing area and it even has an indoor skateboarding ramp. Can you picture Jay Z and Beyonce putting on their helmets and going boarding downstairs? Ha!

Beyonce and Jay Z are paying $ 400K/month to call it home. Take a look at these pictures and let me know what you think!


Via:http://www.homebunch.com/beyonce-jay-z/

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára