piatok 18. decembra 2015

Gisele Bündchen a Tom Brady /Los Angeles/


Brazílska modelka a herečka nemeckého pôvodu Gisele Bündchen a jej manžel Tom Brady, hráč amerického futbalu, si vyhliadli tento dom v Los Angeles ešte počas randenia pred sobášom, ktorý uzatvorili v roku 2009...


"Milujem jednoduchosť a pohodu," hovorí renomovaná brazílska kráska. "Chcem žiť na mieste, kde je cítiť skutočný domov, kde si môžete vyložiť hore nohy na gauči a len tak relaxovať." Brady jej sekunduje: "Gisele a ja máme spoločne osem sestier a je tu aj množstvo detí. Postavili sme tento dom ako útočisko pre našu rodinu - miesto, kde sa môžeme tešiť z toho, že sme spolu. "


Gisele Bündchen


Like simplicity and coziness,” says the renowned Brazilian beauty. “I want to live in a place that feels like a real home, where you can put your feet up on the couch and just relax.” Brady seconds the notion: “Gisele and I have eight sisters between us, and there are lots of kids. We built this house as a sanctuary for our family—a place where we can enjoy being together.” 

The couple’s L.A. story began roughly six years ago, when Bündchen and Brady started making regular excursions to the sunny shores of Southern California during the NFL off-season. On one of those trips, prior to their marriage in 2009, they discovered an open lot with stunning views of the Pacific Ocean near the house they were renting. They immediately knew the patch of land would one day be home. 

Via: http://www.architecturaldigest.com

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára